BAŞKAN’IN MESAJI

Sar Grup olarak bizim için, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, sunduğumuz hizmeti sürekli gelişim prensibimizle besleyerek, müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanmaktan daha önemlisi yoktur. Hizmet anlayışımız, geçmişten gelen toplumsal değerlerimizle birleşip, günümüz dünyasının taleplerine cevap verecek şekilde hergün gelişmektedir.

Şirketimiz vizyoner, yenilikçi ve girişimci ruhu ile her geçen gün farklı sektörlerde de hızla büyümeye ve kendini yenilemeye devam etmektedir. Sağlam ve kararlı adımlarla büyüme hedeflerimizi gerçekleştirirken çevreye saygılı, önce insana değer veren, sosyal sorumluluklarımızın bilincinde, geleneksel prensiplerimizi de asla gözardı etmeden yolumuza devam etmekteyiz.

Ürettiğimiz ve paylaştığımız üstün kaliteli hizmeti ülke sınırları dışına da taşıyıp, sağlam adımlarla yürüdüğümüz bu yolu yurtdışı yatırımlarımız ve projelerimizle daha da ileriye taşıma hedefimizi gerçekleştirmek için çalışmaktayız. İstikrarlı büyümemizi gururla açılacağımız yeni rotalarda devam ettirmenin heyecanı içindeyiz.

60 yılı aşkın şirket geçmişimizde biriktirdiğimiz tecrübe ve bilgileri, bugünün yenilikçi ve girişimci anlayışıyla birleştirerek, yatırımlarımızı hızla devam ettirip istihdam sağlamaya ve genç ve yetenekli bireylerin önünü açmaya gururla devam edeceğiz.

Sürekli gelişen, inovatif bilgi haznemiz ve tecrübemizi, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde çalışma arkadaşlarımıza aktarmaktan ve onlarla ilerlemekten gurur duymaktayız. Aynı şekilde genç ve yetenekli ekiplerimizin yaratıcı dinamizmleri ile beslenmekteyiz. Bu kapsamda tüm çalışma arkadaşlarımıza başarımızın bir parçası oldukları için teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla

Bayram Sarı – Yönetim Kurulu Başkanı