HEDEF VE İLKELER

Sar Grup sektörde lider ve öncü bir şirket olma yolunda sürdürülebilir büyüme ve gelişmesinin önünü açacak her türlü yenilik ile Türkiye’de ve dünyada en kaliteli ürünleri, en ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla sunmayı hedeflemektedir.

Bize yol gösteren ve kuruluşumuzdan bu yana asla taviz vermediğimiz ilkelerimiz;

Şirketin en temel ilkesi güven temelli hizmet ve ürün sunma anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektir. Hem bugüne , hem de yarınlara karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak ilerlemek ve bu yolda gelecek kuşaklara geçmiş mirasımızı aktarmak en değerli bilgimizdir.

İşbirliği içinde olduğumuz herkes, tüm çalışanlarımız ve hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimiz ile her zaman iyi niyet ve güven temelli ilşkiler oluşturmaktır.

Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla değer yaratmak ve istihdam sağlamanın gerekliliğini her zaman göz önünde tutan ve sosyal sorumluluklarının her daim bilincinde bir şirket olarak ilerlemeye devam etmektir.

Her zaman daha iyisini sunabilmek, üretebilmek adına inovatif bakış açısıyla sektördeki gelişmeleri global düzeyde takip edip incelemeyi görev bilmek, aynı zamanda yenilikleri ortaya koyma ve fikirleri ile öncü olma yolunda da fark yaratarak ilerlemektir.

Hizmet sunduğu her alanda en iyisini arz etmek ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak, ürünlerimiz ve hizmetlerimizde en iyi kaliteyi, en baştan sonuna kadar ihtiyaç duyulan her alanda ilgiyle ve sıfır hata ile sunmaktır.

Herşeyden önce insanı tutan ve insana saygı duyan ruhumuzu şirketimizin her alanına, her daim hakim kılmak ve bu bilinçle çevreye saygı duyup, koruyarak ilerlemektir.