FAALİYET ALANLARI

Hazır Beton

‘’Hazır Beton’’ alanında farklı bölgelerde üstün ve modern hizmet sunan tesisleri ve geniş araç parklarıyla gelen talepleri en iyi hizmet anlayışıyla yanıtlamaktadır. Gelişen dünyada, betonarme tüm inşaatların en yaygın taşıyıcı yapı malzemesi ‘’Hazır beton’’ üretim faaliyetlerini, Akar Beton ile devam ettirmekte ve Sar Grup güvencesi ve hizmet kalitesi ile sizi tam talep ettiğiniz özelliklerle buluşturmaktadır.

İş Makinası Kiralama

Son yıllarda yaptığı önemli yatırımlarımlardan biri olan beton ekipmanları kiralama faaliyetleri ile çok çeşitli projelerde çözüm ortaklığı sunmaktadır. Farklı ihtiyaçlara ve projenin yapısına göre çalışıp, bu bilinçle destek vermektedir. Müşterilerinin başarısı için, gelişen teknolojiye uygun, dayanıklı ve güvenilir is makinalari ile en iyi şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Madencilik

En yüksek kalite ve performans ile taş kırma ve eleme alanında işleyen tesisleri, gelişen dünyanın en önemli yapı malzemesini sunarken, standartlara uygun, gerekli kalite belgelerine sahiptir ve once insan ve cevre bilinciyle hareket etmektedir. Agrera üretimi yapan taş ocakları faaliyetlerini ICC Madencilik bünyesinde sürdürmektedir.

İnşaat

Sar Grup ; İnşaat sektöründe son yıllarda başarılı girişimlere imza atmakta ve bu yönde çalışmalarını ve projelerini Sar Inşaat ile devam ettirmektedir. Konut ve sanayi alanları inşaatlarinda sunduğu tüm projelerde asla kaliteden ödün vermeyen şirket politikası ile çalışmakta ve beklenilen hizmeti gururla arz etmektedir. Sar Insaat tüm alt yapı ve üst yapı projelerinde farklı bölgelerde uluslararası standartlarda faaliyet gösterip hizmet sunmaktadır.